головна лучно-арбалетний тир
стрільба з лука
стрільба з арбалету
метання ножів
стрільба з духових трубок
стрільба з рогатки
дитячий тир
метання сокири

+38 (067) 724-52-13
+38 (095) 143-91-49

Стрільба з рогаток
Стрільба з рогаток Метання ножів
Метання ножів Дитячий виїзний тир
Дитячий тир Лучний тир, стрільба з лука
Стрільба з лука Стрільба з духових трубок
Духові трубки Метання сокири
Метання сокири Лучно-арбалетний тир
Лучно-арбалетний тир Арбалетний тир, стрільба з арбалету
Стрільба з арбалету

Контакти:
(067) 724-52-13
(095) 143-91-49

Стрільба з арбалетів у Харкові та Харківській області!

Поруч із луком, арбалет тривалий час займав чільну позицію в Середньовічному Світі як стрілецька зброя. Не забутий він і зараз, як засіб розваги та мисливська зброя (так-так, не смійтеся, полювання з луком та арбалетом займає особливу, "професійну", нішу – навіть королів Африки – левів, буйволів та слонів – добувають цією зброєю). На зміну дереву та залізу прийшли сучасні композитні матеріали та вуглепластики, ергономічні форми, оптичні приціли. Все це дозволяє вивести результативність стрільби на абсолютно новий якісний рівень. Незмінним залишається лише одне... Відчуття зброї в руках, її впевненої тяжкості, спуск тятиви та радість від влучення в "яблучко". І ці почуття доступні кожному. Принести задоволення собі і своїм друзям зовсім не складно. Наберіть номер телефону та сучасний виїзний мобільний тир з арбалетами опиниться у будь-якому зручному для Вас місці.

Більш вигідною відмінністю арбалета, в порівнянні з луком, є простота в освоєнні - Вам не потрібно стільки фізичної сили та витривалості, вміння та практики - Ви самі здивуєтеся, як швидко зможете посилати стрілу за стрілою точно в ціль.

Всі стрілецькі точки дуже мобільні і не вимагають тривалого часу на встановлення. Кожна точка оснащена своєю мішенню. В обов'язковому порядку є огорожа, інструктори спостерігають за виконанням необхідної техніки безпеки, навчать поводженню зі зброєю та техніці стрільби.

Замовити виїзний тир можна за телефонами у Харкові:
(067) 724-52-13; (095)143-91-49


Комплектація арбалетного тиру до 3 годин 4 години 6 годин
1 арбалет
10 стріл
мішень
сітка-стріловловлювач
інструктор
доставка по Харкову
2500 грн. 3300 грн. 4000 грн.
2 арбалети
20 стріл
2 мішені
сітка-стріловловлювач
инструктор
доставка по Харкову
3200 грн. 4100 грн. 5000 грн.
*Доставка виїзного тиру за межі Харкова обговорюється додатково.Замовити корпоративний відпочинок  корпоративний відпочинок Замовити відпочинок із друзями відпочинок із друзями
Замовити стрілянину із запуском ліхтариків організація тиру із запуском китайських ліхтариків Замовити сплав на байдарках з організацією виїзного тиру сплав на байдарках
з організацією
виїзного тиру

ACTIVE-рейтинг туристических сайтов. Туризм и отдых