головна лучно-арбалетний тир
стрільба з лука
стрільба з арбалету
метання ножів
стрільба з духових трубок
стрільба з рогатки
дитячий тир
метання сокири

+38 (067) 724-52-13
+38 (095) 143-91-49

Дитячий виїзний тир
Дитячий тир Стрільба з духових трубок
Духові трубки Метання сокири
Метання сокири Лучно-арбалетний тир
Лучно-арбалетний тир Арбалетний тир, стрільба з арбалету
Стрільба з арбалету Стрільба з рогаток
Стрільба з рогатки Метання ножів
Метання ножів Лучний тир, стрільба з лука
Стрільба з лука

Контакти:
(067) 724-52-13
(095) 143-91-49

Стрільба з лука у Харкові та Харківській області!

Хто з нас у дитинстві не грав у "шляхетного розбійника" Робін Гуда? Хто з нас у дитинстві не грав у Чингачгуку? Власноруч зрізана і любовно очищена гілка ліщини, білизняна гумка або шматок шпагату, стріли з наконечником з гвоздика і оперенням зі знайденого (або вищипаного) на пташиному дворі пір'я... Часи минають, ми дорослішаємо. За купою життєвих негараздів хочеться повернути собі відчуття дитячої безтурботності та веселощів. І це не ефемерні бажання... Адже історія мистецтва стрілби з лука починається ще в період античності і продовжується до сьогодення, доводячи, тим самим, що інтерес до традиційної стрільби не тільки не згасає, а стає популярним способом сучасного дозвілля. Дедалі більше людей відкривають собі привабливість і складність цього виду спорту.

Завдяки нашому лучному тиру ви зможете знову спробувати себе в ролі влучного стрілка. Досвідчені інструктори навчать Вас та ваших друзів поводитися з луком, і навіть можуть провести серед них змагання у влучності. Крім чудово проведеного часу, стрільба з лука розвине Ваш окомір, силу рук і покращить поставу.

Всі стрілецькі точки дуже мобільні і не вимагають тривалого часу на встановлення. Кожна точка оснащена своєю мішенню. В обов'язковому порядку є огорожа, інструктори спостерігають за виконанням необхідної техніки безпеки.

Замовити виїзний тир можна за телефонами у Харкові:
(067) 724-52-13; (095)143-91-49


Комплектація лучного тиру до 3 годин 4 години 6 годин
1 лук
10 стріл
мішень
сітка-стріловловлювач
інструктор
доставка по Харкову
2500 грн. 3300 грн. 4000 грн.
2 луки
20 стріл
2 мішені
сітка-стріловловлювач
інструктор
доставка по Харкову
3200 грн. 4100 грн. 5000 грн.
*Доставка виїзного тиру за межі Харкова обговорюється додатково.Замовити корпоративний відпочинок  корпоративний відпочинок Замовити відпочинок із друзями відпочинок із друзями
Замовити стрілянину із запуском ліхтариків організація тиру із запуском китайських ліхтариків Замовити сплав на байдарках з організацією виїзного тиру сплав на байдарках
з організацією
виїзного тиру
ACTIVE-рейтинг туристических сайтов. Туризм и отдых