головна лучно-арбалетний тир
стрільба з лука
стрільба з арбалету
метання ножів
стрільба з духових трубок
стрільба з рогатки
дитячий тир
метання сокири

+38 (067) 724-52-13
+38 (095) 143-91-49

Лучно-арбалетний тир
Лучно-арбалетний тир Стрільба з духових трубок
Духові трубки Арбалетный тир, стрільба з арбалета
Стрільба з арбалета Лучный тир, стрільба з лука
Стрільба з лука Стрільба з рогаток
Стрільба з рогатки Дитячий виїзний тир
Дитячий тир Метання сокири
Метання сокири Метання ножів
Метання ножів

Контакти:
(067) 724-52-13
(095) 143-91-49

Виїзний тир на вашому святі!

Людство завжди тяглося до недосяжного, неба, зірок, сонця. Завжди хотілося піднятися вище та дізнатися, що знаходиться над хмарами. Вже давно ми досягли бажаного і польоти стали невід'ємною частиною нашого життя. Сьогодні все популярнішими стають запуски небесних ліхтариків, коли романтики запускають їх і мріють про виконання свого бажання, вони це роблять із вірою, що воно обов'язково здійсниться.

Політ ліхтарика, має глибокий сенс - спостерігаючи вогонь, що піднімається в небо, люди звільняють свій розум від усіх занепокоєнь і зміцнюють віру в прекрасне.

Історія появи небесних ліхтариків забирає нас у Китай, коли правив імператор Кунг Мін, він використав небесні ліхтарики для того, щоб подати сигнали під час війни. Після цього ліхтарики отримали назву – «кунгміни». І до цього дня китайці вірять, що вогник у небі наповнює енергією життя і дарує спокій. Трохи згодом з'являлися інші традиції. Можна закріпити монети до ліхтарика, і цим просити собі достаток. У стародавній Японії ченці їх використовували як талісман та проганяли злі сили. А якщо написати бажання на ліхтарику, воно обов'язково здійсниться.

Ми пропонуємо Вам створити для себе незабутній день, об'єднавши дві чудові події - лучний тир та свято китайських ліхтариків. Наші інструктори виїдуть у будь-яке зручне для вас місце, встановлять стрілецькі точки та навчать поводженню зі зброєю. А коли стемніє, у небо спрямуються рукотворні світлячки, даруючи спокій і умиротворення, яких так не вистачає в наш суєтний час. Подаруйте це свято своїм близьким та улюбленим людям!

Можливий варіант проведення заходу в умовах офісу, у рамках святкування Нового Року, Дня Фірми та інших свят. Наш представник оцінить можливість встановлення стрілецьких точок, надасть рекомендації щодо забезпечення безпеки людей та збереження майна під час проведення стрільб.

Замовити виїзний тир можна за телефонами у Харкові:
(067) 724-52-13; (095)143-91-49


Замовити корпоративний відпочинок  корпоративний відпочинок Замовити відпочинок із друзями відпочинок із друзями
Замовити стрілянину із запуском ліхтариків організація тиру із запуском китайських ліхтариків Замовити сплав на байдарках з організацією виїзного тиру сплав на байдарках
з організацією
виїзного тиру

ACTIVE-рейтинг туристических сайтов. Туризм и отдых